Coaching Flash Mob na Rynku Głównym w Krakowie

Posted by on maj 25, 2013 in Artykuły, Wydarzenia | 0 comments

25 maja na Rynku Głównym w Krakowie inspirowaliśmy przechodniów pytaniem o …. ich marzenia…

A wszystko to na zakończenie trwającego przez tydzień Coaching Week organizowanego przez krakowski oddział ICF Kraków. Po trwających przez kilka dni warsztatach oraz konferencji z udziałem panelistów ze świata biznesu coaching wyszedł na ulicę…

Chcieliśmy tym samym w najprostszy z możliwych sposobów pokazać, że warto zatrzymać się i zastanowić, czego chcę i na czym mi zależy. Co wywołuje uśmiech na mojej twarzy?

Miałam przyjemność porozmawiać z kilkoma osobami o ich marzeniach i planach, a także refleksjach dnia codziennego. Dziękuję im, że z taką otwartością podzielili się ze mną kawałkiem swojego życia.

Przed wyjściem na Rynek miałam w sobie lekkie obawy. Jak to będzie? Pytać ludzi, tak po prostu, o 13-ej w sobotę o ich marzenia… Spodziewałam się dziwnych reakcji. Jak zwykle przekonałam się, że moje obawy nie znajdują swojego miejsca w rzeczywistości. Większość rozmówców po prostu się uśmiechnęła, w oczach pojawił się błysk i rozmowa popłynęła:)

A zatem rozmawiajmy o marzeniach, bo okazuje się, że to przyjemne i całkiem łatwe. A to już pierwszy krok do tego, by zacząć je realizować.

P1050700

Kontakt

Kontakt

Małgorzata Gwóźdź

609 204 113
lub Napisz do mnie >