O mnie

Nazywam się Małgorzata Gwóźdź-Brzegowska. Mam dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w branży usług okołobiznesowych.

Cenię interdyscyplinarność i łączenie różnych, czasem odległych od siebie światów. Wierzę, że ten kierunek myślenia ma duży potencjał dla przyszłości.

Zostałam coachem, gdyż mam przekonanie o skuteczności tej metody. W swojej pracy zawodowej wielokrotnie byłam i jestem świadkiem dobrych efektów, jakie w pracy z jednostkami i grupami przynosi.  Uważam, że jest adekwatną metodą pracy do potrzeb współczesnego świata.

 

Jako coach gwarantuję:

  • relację opartą na bezpieczeństwie i zaufaniu,
  • pełne zaangażowanie i uważność.
  • Słucham i działam tak by wartość sesji była dla klienta możliwie  największa.

Nauczyłam się, jak kreować efektywne relacje interpersonalne oraz biznesowe. Pracowałam i pracuję w małych firmach, gdzie kluczem mojego sukcesu jest chęć do ciągłego uczenia się, duża samodzielność działania, odpowiedzialność za podejmowane decyzje oraz przede wszystkim szybkość reakcji na pojawiające się wyzwania. Lubię styl pracy projektowej, który pozwala zakańczać jedne etapy i przechodzić do kolejnych. Doświadczyłam zmiany zatrudnienia cztery razy. Wiem, co znaczy stracić pracę i podjąć próbę odnalezienia się na nowo.  Założyłam jedną firmę. Każde z tych przedsięwzięć wymagało ode mnie szybkiego i skutecznego ogarnięcia nowej rzeczywistości. Dzięki takim doświadczeniom nie boję się kolejnych wyzwań. Wiem, że to, czy sobie poradzę, zależy przede wszystkim ode mnie. Dlatego coraz lepiej reaguję na dynamiczne zmiany rynku i jestem coraz bardziej świadoma własnych mechanizmów działania. Umiem podejmować ryzyko, działam rzetelnie, odpowiedzialnie i wytrwale. W pracy zawodowej umiejętnie łączę ukierunkowanie na realizację biznesowych celów z dbałością o miękką tkankę organizacji. Wierzę bowiem, iż klucz do podnoszenia efektywności biznesowej leży w zestrajaniu obu tych światów.

Jako socjolog z wykształcenia mam rozbudzoną ciekawość świata, ludzi, grup społecznych i organizacji oraz zachodzących w nich mechanizmów, procesów i interakcji. Obiektywną obserwację i biznesowe podejście łączę z intuicją, dzięki czemu wychwytuję subtelności na pozór podobnych struktur i sieci. Ciągle poszukuję inspiracji, wiedzy i rozwiązań, które wzmacniają zarówno jednostki jak i całe organizacje, co w połączeniu z kreatywnością, pozwala wypracować nową, lekką jakość działania.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MOIM DOŚWIADCZENIU

PRZECZYTAJ, JAK PRACUJĘ

ZOBACZ, CO POLECAM

omnie2

Kontakt

Kontakt

Małgorzata Gwóźdź

609 204 113
lub Napisz do mnie >