Współpraca

Współpracuję z tymi, którzy mają odwagę zmieniać świat!

 

lukaszŁukasz Hawryluk            

Dyplomowany Coach, Trener Sprzedaży, Manager, Handlowiec.

Z pasją realizuje unikalne projekty wspierające rozwój sprzedaży firm o profilu handlowych.

Ukończył Akademię Zarządzania Przedsiębiorstwem w Katowicach na kierunku Coaching jako efektywne narzędzie wsparcia nowoczesnego zarządzania uzyskując tytuł Dyplomowanego Coacha. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Nauk Społecznych – kierunek socjologia.

Swoją karierę zawodową blisko od 12 lat wiąże z handlem. Zdobyte doświadczenie handlowe nauczyło go szybkiego reagowania na zmieniającą się rzeczywistość. Od kilku lat prowadzi sprzedażowy coaching w terenie wspierając aktywnie sprzedawców i managerów sprzedaży. Pracuje z handlowcami, pomagając im wytyczyć określoną ścieżkę zmian. Jego pasją jest szeroko rozumiany coaching, który „dostarcza dialogu w relacjach międzyludzkich”, a także szkolenia sprzedażowe, mające na celu podniesienie jakości obsługi klienta. Wyznaje zasadę, że jakość przekłada się na ilość. W ostatnim czasie prowadził projekty dla firm produkcyjnych, usługowych i handlowych z branży biżuterii modowej, medycznej, gastronomicznej, finansowej opracowując standardy obsługi Klienta, prowadząc coaching i trening w terenie, organizując szkolenia sprzedażowe dla pracowników współpracujących firm, budując struktury sprzedażowe dla nowych produktów.

Jego charakter pracy wyróżnia metoda „on the job” za pomocą, której prowadzi coaching i trening w formie indywidualnych lub grupowych spotkań w miejscu pracy. Szkolenia metodą warsztatową opierają się o rozwój umiejętności handlowych i kompetencji związanych z zarządzaniem personelem i dotyczą m.in. jakości obsługi klienta, technik sprzedaży, znaczenia coachingu w roli managera, wywierania wpływu na klienta.

Zdobywając doświadczenie pracował w relacjach m.in. B2C i B2B. Wiedzę z zakresu standardów obsługi Klienta nabywał pracując z wiodącym liderem rynku marketów wielkopowierzchniowych. Swój rozwój zawodowy powiązał także z branżą telekomunikacyjną pracując kilka lat w ramach struktur salonu sprzedaży oraz salonu firmowego pełniąc w tym okresie różne funkcje. Następnie w branży budowlanej był odpowiedzialny za rozwój sprzedaży na terenie 2 województw. Od 2007 roku związał się z branżą farmaceutyczną, gdzie pełnił funkcje Specjalisty ds. klinicznych i monitorowania działań niepożądanych, a także Kierownika Regionu, zarządzając  i prowadząc coaching 8 osobowego zespołu przedstawicieli medyczno-farmaceutycznych. Pracując w firmie technologicznej w branży farmaceutycznej jako Kierownik Projektu i Dyrektor Handlowy odpowiedzialny był za wprowadzenie innowacyjnego produktu na rynek całej Polski.

Na przestrzeni lat zawsze towarzyszył mu coaching, który wykorzystywał jak efektywny proces wsparcia, motywacji i rozwiązywania problemów. Określa cele oraz dąży do ich realizacji. Potrzeba samorealizacji sprawia, że nie pozostaje w miejscu w rozwoju osobisto – zawodowym i wciąż ma poczucie, że jeszcze wiele przed nim.

Kontakt

Kontakt

Małgorzata Gwóźdź

609 204 113
lub Napisz do mnie >